(Yeni Bölüm) Balık Masalı Niloya’yı Uyutabilecek Mi?- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 39 Second

Sevilen yerli çizgi film karakteri Niloya, neşeli ve iyi kalpli karakteriyle hayatındaki olayları her zaman mutlu bir şekilde çözmeye devam ediyor. Ancak işler her zaman Niloya’nın istediği gibi ilerlemiyor. 22 Haziran Salı günü Niloya YouTube kanalında yayınlanacak olan yeni bölümde minik izleyicileri neler bekliyor?

                                                                                                                             

Çocuklara hayatı öğreten, öğretirken eğlendiren bir çizgi film karakteri olan Niloya, ‘Gökyüzü neden mavi?’ ‘Soğan neden insanı ağlatıyor? ‘gibi sorularıyla çocukların ilgisini çekmeye devam ediyor. Çoğu zaman olayları mutlu bir şekilde çözen çizgi film karakteri, bazen arkadaşlarının sorularına bile yardımcı oluyor.  Peki, macera dolu hikayelerini ekrana getiren Niloya, yeni bölümünde uyku problemini çözebilecek mi?

22 Haziran Salı günü saat 15.00’ da Niloya YouTube kanalında ekrana gelecek 137. Bölüm Balık Uykusu’nun konusu ise şöyle;

Niloya gece yatağında uyumaya çalışıyordur, ama bir türlü uyku tutmuyordur. Herkesin, her şeyin uyuduğunu görür, bir kendi uyuyamamıştır. Aklına bir fikir gelir ve hemen uyuyan abisinin odasına gider. Abisinin geçen gün anlattığı balığın masalını bir daha anlatmasını ister. Murat zorla uyanır ve balığın masalını güzel güzel anlatmaya başlar. Masal bitmek üzeredir ki bir de ne görsün!! Niloya çoktan uyuyakalmıştır. Bu sefer de uykusu açılan Murat uyuyamamaktadır. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Aydem Yenilenebilir Enerji Yönetim Kurulu’na İki Önemli Atama – Tekirdağ Ak Haber
Next post EY Türkiye Denetim Bölümü Başkanlığına Damla Harman atandı- Tekirdağ Ak Haber