Vali Karadeniz’den Yeni Yıl Öncesi İtfaiyeye Ziyaret- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 29 Second

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, yeni yıla saatler kala görev başında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu'nun da eşlik ettiği Vali Yaşar Karadeniz, itfaiye ekiplerinin yeni yılını kutladı.

 

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, 31 Aralık gecesi görev başında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, 112 Acil Çağrı Merkezi, Jandarma Asayiş Bölük Komutanlığı ve Polis Uygulama noktasına ziyarette bulundu. Vali Yaşar Karadeniz'in İtfaiye Teşkilatına yaptığı ziyarette kendisine Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal eşlik etti. İtfaiye Daire Başkanlığı personelleri ile tek tek selamlaşan Vali Yaşar Karadeniz, tüm personelin yeni yılını kutladı. Vali Karadeniz, ziyarette telsizden il genelinde görev yapan tüm personele de seslendi. İtfaiye ekiplerinin yeni yılını kutlayan Vali Karadeniz, tüm ekiplerinin yeni yılda kazasız, belasız görev yapmasını diledi.

Başarılı Çalışmaları İçin İtfaiye Teşkilatını Tebrik Etti

Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nın yapmış olduğu başarılı çalışmalar da görüşüldü. Vali Yaşar Karadeniz, Manisa'da ve yurt genelinde yaşanan doğal afetler başta olmak üzere, olaylara müdahale süreleri ile Türkiye'nin en başarılı itfaiyeleri arasında başlarda yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerini tebrik etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 2022’ye Saatler Kala Onlar Yalnız Bırakmadılar- Tekirdağ Ak Haber
Next post Karaloğlu ailesi yeni yılın ilk gününde çocuklarla bir araya geldi- Tekirdağ Ak Haber