Team Paribu Seninle projesi gençlerin spor malzemesi ihtiyaçlarını karşılıyor- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 23 Second

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, sporun yarınını desteklemek için kurduğu Team Paribu çatısı altında yeni bir proje başlattı. “Team Paribu Seninle” isimli proje kapsamında, Team Paribu ve Türkiye’nin paylaşım noktası İhtiyaç Haritası bir araya gelerek spor ekipmanlarına erişim imkânı olmayan gençlere ulaşıyor. 

 

Paribu’nun milli sporcuları desteklemek ve geleceğin sporcularının yetişmesine katkı sağlamak için geçtiğimiz yıl kurduğu Team Paribu çatısı altında yeni bir proje başladı. Team Paribu ve İhtiyaç Haritası iş birliğinde gerçekleşen Team Paribu Seninle projesinde, yıl boyunca ülke genelinde pek çok gencin spora erişimini kolaylaştırmak amacıyla spor kıyafeti ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Yerel işletmelerden alınarak karşılanan bu ihtiyaçlarla gençler sporla buluşturulurken aynı zamanda yerel ekonomiye de katkı sağlanıyor. 

 

İstanbul’daki okullar ile başlayan projede, aralarında eşofman takımı, antrenman hunisi, raket, basketbol, hentbol, futbol ve pinpon topu gibi spor malzemelerinin bulunduğu pek çok ihtiyaç kalemi ihtiyaç sahibi gençlere ulaştırıldı. Nisan ayından itibaren, İhtiyaç Haritası’nda kayıtlı İstanbul’da 2, Şanlıurfa’da 4, Balıkesir'de 2 ve Ordu'da 1 okulun ihtiyaçlarına destek vermek için harekete geçildi. İlk olarak, İstanbul’daki okulların ihtiyaçları temin edildi ve 529 adet spor malzemesi ile 1750 öğrenciye ulaşıldı. Şanlıurfa,  Balıkesir, Ordu ve Adana’daki okulların ihtiyaçlarının karşılanması için hazırlıklar başladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post 18 Ağustos Haftasında Sizin İçin En Hesaplı Teknolojik Ürünler- Tekirdağ Ak Haber
Next post Çiğli Belediyesi İnşaat Denetimlerini Sıklaştırdı- Tekirdağ Ak Haber