Sanatçılar Buluşması Etkinliği Kemer’e Renk Kattı- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 19 Second
Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından düzenlenen sanatçılar buluşması etkinliği devam ediyor. Kemer Marina’da yer alan Shakespeare Kafede düzenlenen etkinlikte Kemer’de yaşayan sanatçılar bir araya geldi. Toplam 16 yazar, 6 ressam ve 8 farklı kategoride sanatçının katıldığı etkinliğin ikinci gününde Kemer Belediye Meclis Üyesi Hasan Ali Acar da sanatçılarla bir araya gelerek, bilgiler aldı.
Etkinlikte birçok sanatçı kendi eserlerini sergiliyor ve konuklara eserleri hakkında bilgiler veriyorlar.Kemer Belediye Meclis Üyesi Hasan Ali Acar yaptığı açıklamasında “ Ulu Önderimizin de dediği gibi Sanatsız kalan milletlerin hayat damarlarından birisi kopmuştur. Sanat her insanın hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Kemer’de de böyle yaşayan sanatçılarımızın olması, bir araya getirilmesi açısından güzel bir organizasyon. Keşke her sene değil de her ay böyle bir organizasyon olsa. KEMİAD’a bu organizasyon için teşekkür ediyorum” dedi.
KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez de etkinliğin Kemer’e büyük bir değer kattığına dikkat çekerek “ Kemer sanatçılarıyla buluşuyor etkinliğini tamamlıyoruz. Çok değerli bir katılım oldu. Kemer kumu, denizi, güneşi ünlü bir kent. Kemerimizin sanatçıları ile de bir araya gelmesi açısından güzel bir çalışma yaptık. Sanatçılarımız çok mutlu oldu. İnşallah ieri ki yıllarda da devamını getireceğiz”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İstiklal Sergisi gazilerle buluşuyor- Tekirdağ Ak Haber
Next post VakıfBank Kültür Yayınları üçüncü yaşını üç bin fidanla kutluyor- Tekirdağ Ak Haber