Reckitt Türkiye’nin Varbibildiğimiz Podcast Kanalına Globalden Ödül- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 56 Second

Reckitt Türkiye, varbibildiğimiz podcast kanalıyla Reckitt Global’den ödül aldı. Pandemi döneminde yayına başlayan kanalda toplam dokuz podcast ve çeşitli müzik listeleri bulunuyor. Spotify platformunda kariyer kategorisinde ilk üç sırada yer alan kanal farklı influencerlarla bir araya gelerek podcastler hazırlıyor.

Finish, Calgon, Lysol, Veet, Durex, Strepsils gibi tüketicilerin yakından tanıdığı markaları bünyesinde bulunduran Reckitt, insan kaynakları alanında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek varbibildiğimiz podcast kanalını pandemi döneminde Spotify’da yayına aldı. Yayımlandığı ilk bölümden itibaren ilgiyle takip edilen kanal, sosyal yaşamdan iş hayatına farklı dinamikleri konu alıyor ve işveren markalarına örnek olacak yepyeni bir perspektifle deneyimlerini paylaşıyor.

varbibildiğimiz podcast kanalında dinleyicilere kariyer yolculukları, sürdürülebilirlik, dahiliyet ve çeşitlilik, su ajandası gibi farklı konularda ilham olan 9 podcast ve çalışırken modunuza göre dinleyebileceğiniz müzik listeleri bulunuyor. Spotify platformunda kariyer kategorisinde ilk üç sırada yer alan kanal, influencerlarla bir araya gelerek çeşitli podcastler hazırlamaya devam edecek.

Reckitt Türkiye İK Direktörü İrem Önal, varbibildiğimiz podcast’i ile kısa sürede favori kanallar arasında yer almaktan ötürü duyduğu mutluluğu şöyle paylaştı: “Pandemi süreciyle beraber hayatımıza giren yeni çalışma sistemine hepimiz alışmaya çalıştık. Bu dönemde uzaktan çalışmanın olumsuz etkisinin üstesinden gelmek için “Daha sağlıklı ve daha temiz bir dünya için ‘varbibildiğimiz’ dedik. İşveren markamızı daha da güçlendirmek adına, bizi yeteneklerin gözünde farklı kılacak bir proje bulmak üzere hareket ettik. Reckitt ailesi olarak, Nilay Örnek, Beyhan Budak gibi ünlü isimlerle paylaştığımız podcastler dinleyicilere ilham vermek, birlikte eğlenmek ve gelişmek için fırsat oldu. Aynı zamanda çalışma motivasyonunu artırmanın gücü olan müziği eş zamanlı yayına alarak sürpriz playlistleri ünlü DJ iş birlikleri ile hazırladık. Yeni bir yıla girmeden önce başarılarımızın geri dönüşlerini almanın mutluluğuyla gelecek dönemde de değerli konuklarla bir araya gelmeye devam edeceğiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Aydın Büyükşehir Belediyesi tarım arazilerini değerlendirmek için arpa ekimine başladı- Tekirdağ Ak Haber
Next post Masdaf, Yeni Yılda İş Ortakları ve Çalışanları Adına “Hayat Veren Hediyeler” Bağışladı- Tekirdağ Ak Haber