Podcast’ler Artık Her Yerde!- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 36 Second

Podcast Yapım Şirketi ve Ağı Podbee Media’nın ilk reklam kampanyası “Sadece Duymak İstediklerin” ile artık podcastler de reklamlarda!

 

Yapımını üstlendiği, hikaye anlatımının ön planda olduğu orijinal içerikleriyle binlerce dinleyiciye ulaşan Podbee Media, ilk reklam kampanyasıyla yayında! Podcast bilinirliğini arttırmak, Türkiye’de podcast dinleme kültürünü oluşturmak ve geliştirmek için çalışan Podbee, “Sadece Duymak İstediklerin” reklam kampanyası ile podcastin hayatımızdaki yerine dikkat çekiyor.

 

3 ayrı animasyon filminden oluşan reklam kampanyası Podbee Media’nın en çok dinlenen içeriklerinden Fularsız Entellik şovunun yaratıcısı Immanuel Tolstoyevski, Barış Özcan ile 111Hz şovunun yaratıcısı Barış Özcan ve Deniz Göktaş’a Ayıracak Vaktim Yok Şovu’nun yaratıcısı Deniz Göktaş’ın audio mesajlarını içeriyor. 15 Ağustos’ta Instagram ve YouTube hesaplarından kampanyayı duyuran Podbee, outdoor kampanyası ile İstanbul’da birçok şehir ekranında yer alırken, Marmaray ve Metro (Modyo) ekranlarında da yer alacak. 

 

Podcast ile Medya Alışkanlıkları Değişiyor

Podbee Media’nın Ipsos ile birlikte 2020 ve 2021 yıllarında gerçekleştirdiği podcast dinlenme araştırmalarında 2020 senesinde 2.4 milyon olan podcast dinleyici sayısının 2021’de 7.6 milyona çıktığı belirtiliyor. Bu reklam kampanyası ile de bu dinleyici sayısındaki artışı hızlandırarak, sadece şirketin içeriklerinin değil bu medya türüne olan ilgi ve yaklaşımı pozitif yönde ilerletmeye devam etmek. 

 

Podcastler hiç olmadığı kadar hızlanan hayatımızdaki gündelik aktivitelerimizde işe giderken, araba kullanırken, ev işleri yaparken eşlik ediyor ve günü daha verimli, efektif geçirmemizi sağlıyor. Podbee Media, oldukça fazla dinlenen podcast şovlarının yanında temelini radyo tiyatrosundan alan podcast dizileri ve araştırmacı gazeteciliği ön plana alan hikayelerle, belgesellerle dinleyicilerine eşsiz deneyimler sunuyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Türk Takımı Denizbank İstanbul Wildcats, Dünya Kupasında 1.3 Milyon TL Kazandı- Tekirdağ Ak Haber
Next post Samsung’un ‘SmartThings Find’ hizmeti ile kayıp cihazları bulmak çok kolay!- Tekirdağ Ak Haber