Kitap tutkunları Ağustos ve Eylül’de D&R’da buluşuyor!- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 3 Second

Kültür, sanat ve eğlence dünyasının kapılarını aralayan D&R, kitap kampanyalarıyla kitap tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Ağustos ve Eylül aylarında geçerli olacak kampanyalar; indirim fırsatlarını D&R müşterilerine sunuyor.

 

D&R, fırsat kampanyasıyla kitaplıkların daha fazla kitapla dolmasına, edebiyat tutkunlarının daha fazla okumasına yardımcı oluyor. İndirim kampanyası kapsamında, D&R dünyasındaki seçili çocuk ve gençlik kitapları 40 indirim fırsatıyla okurları bekliyor. 31 Ağustos’a kadar D&R’a gelenler, birbirinden farklı ve ilgi çekici içeriklere sahip kitaplara indirimle sahip olma fırsatı yakalıyor!  

 

Kitap tutkunları, D&R’ın seçili kitap kampanyasıyla kitaplarını indirimli alma fırsatı yakalıyor. 30 Eylül’e kadar sürece kampanya kapsamında D&R’daki seçili kitaplar, 14,90 TL’ye sunuluyor.

 

Aynı zamanda Can Yayınları’nın kısa klasiklerinde 4 al 3 öde kampanyası da okurlarla buluşuyor. 30 Eylül’e kadar D&R’ı ziyaret eden kitapseverler, kısa klasiklere indirimli sahip oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Adalarda “Açık Havada SinemADA” başlıyor.- Tekirdağ Ak Haber
Next post Sabancı Üniversitesi yürütücülüğünde gerçekleşen proje ile çip üzerinde insan epilepsisi modeli geliştirilecek- Tekirdağ Ak Haber