Jolly Joker Vadistanbul, Jolly Joker Kartal İst-Marina ve Jolly Joker Kıyı İstanbul’da Yılbaşı Konserleri- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 33 Second

Moduna, havana, kafana tam da sana göre ve her tarzda konserlerin yer aldığı  Jolly Joker’de, müziğin ritmi hız kesmeden atmaya devam ediyor. Jolly Joker Vadistanbul’da Emir Can İğrek,  Jolly Joker Kartal İst-Marina’da 90’lar Kafası Nihat Sırdar ve Jolly Joker Kıyı İstanbul’da Yaşar konserleriyle yılbaşında da müzikle buluşturuyor.

 

“SANA GÖRE” KONSER SEVDİĞİN SAHNEDE!

 

Şehrin kalbinde müziğe doyacağınız Jolly Joker Vadistanbul’da, 31 Aralık Cuma akşamı Emir Can İğrek sevenleriyle buluşacak.  

 

Anadolu yakasında özlenen konser havasını yaşatan Jolly Joker Kartal İst-Marina’da 31 Aralık Cuma akşamı 90’lar Kafası Nihat Sırdar sahnede olacak.

 

Büyükçekmece’de marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan Kıyı İstanbul’da 31 Aralık Cuma akşamı Yaşar yer alacak. 

 

FARKLI TÜRLERİ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR 

 

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.  ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

 

Kapı açılış 21.00

Tüm konserlerin biletleri Jolly Joker gişesi ve Biletix’te 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İstiklal Marşı Şairi Mehmet Akif Ersoy, 2021 yılı içinde Gölcük’te birçok etkinlikle anıldı- Tekirdağ Ak Haber
Next post Fevzi Karakoç’un “İmgenin Ötesi” sergisi İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde açıldı- Tekirdağ Ak Haber