“İmrenerek bakardık, şimdi şampiyonlar yetiştiriyoruz”- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 50 Second

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında derece alan İzmirli dört sporcuyu makamında ağırladı. Başkan Soyer, “Önceden şampiyonalara imrenerek bakardık. Şimdi bu başarıların içerisinde yer alıyoruz, şampiyonlar yetiştiriyoruz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’in Avrupa ve Dünya şampiyonalarında derece yapan sporcularını ağırladı. Başkan Tunç Soyer, Estonya'da düzenlenen Techno 293-Techno 293 Plus Avrupa Şampiyonası'nda Urla Deniz Kulübü milli sporcularından Artun Şenol’u, aynı şampiyonada Avrupa üçüncüsü olan Göztepe Spor Kulübü sporcusu Naz Enis’i, İtalya’da düzenlenen Techno 293 Dünya Şampiyonası’nda üçüncülüğü elde eden Urla EMR Spor Kulübü sporcusu Emir Mercanoğlu’nu, Belgrad’da düzenlenen U23 Dünya Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda bronz madalyayı kazanan İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Adem Burak Uzun’u başarılarından dolayı tebrik etti.
Egemenlik Evi’ndeki ziyarete İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ertuğrul Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman ve sporcuların antrenörleri de katıldı.

Altyapı sporcuların desteklemek için tüm gücüyle sporculara destek olacaklarının altını çizen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Ülkemize farklı branşlarda getirdiğiniz bu başarılar çok gurur verici. Önceden şampiyonalara imrenerek bakardık. Şimdi bu başarıların içerisinde yer alıyoruz; şampiyonlar yetiştiriyoruz. Sizi kutluyorum. Bu başarı sıradan bir başarı değil. Hocalarımızın da emeğini göz ardı etmemek gerek” dedi. EMR Windsurf Kulüp Yöneticisi Emirşah Polat ise “Sizlerin desteğiyle daha sistemli, daha başarılı bir yol haritası çıkarabiliriz” diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Babacan’dan Başak Cengiz’in ailesine taziye- Tekirdağ Ak Haber
Next post Ata’mızı Sevgi ve Özlemle Andık!- Tekirdağ Ak Haber