İmik’ten geçmiş olsun mesajı- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 7 Second
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yönelik gerçekleştirilen yumruklu saldırıyı kınayarak, başkan Kavuncu’ya geçmiş olsun dileklerini iletti.
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, programa konuk olduğu Halk TV stüdyolarından ayrıldığı anda kimliği belirsiz kişi tarafından yumruklu saldırıya maruz kaldı. İstanbul Valiliği, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu'ya saldıran zanlının yakalandığını bildirdi.
Saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik, “Herkesin içinde güpe gündüz hiç korkmadan çekinmeden gerçekleştirilen bu saldırı gerçekten de düşündürücü. Bu tür saldırılarda, bizleri susturmaya çalışmaktadırlar. İl başkanımız doğruları söylediği için bu tür alçakça bir saldırıya uğramıştır. Bizler İYİ Parti olarak gerçekleri söylemekten vazgeçmeyeceğiz. Siyaset içerisinde son zamanlarda oldukça artan ve özellikle de partimizi hedef alarak söylenen sözler bizleri yıldırmayacaktır. Yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, il başkanımız Kavuncu’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bunları yapanı değil, yaptıranı halkımız sandıkta zaten cezalandıracaktır” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Başkan Kızılboğa çalışmalarında vites arttırdı- Tekirdağ Ak Haber
Next post Muharrem Ayına Özel Aşureler, UYUM Öğrencilerinden- Tekirdağ Ak Haber