İlham Veren “18.45 Konuşmaları” Pazarlama Gurusu Levent Erden ile yeni dönem programlarına başladı!- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 30 Second

Türkiye Tasarım Vakfı tarafından düzenlenen ilham veren ‘18.45 Konuşmaları’ yeni dönemine başladı. Serinin ilk buluşmasına markalaşma konusunun önde gelen isimlerinden Levent Erden katıldı.

 

Türkiye Tasarım Vakfı, ismini Beşiktaş vapurunun Kuzguncuk İskelesi’ne varış saatinden alan ilham verici sohbet serisi 18:45 Konuşmaları’ ile yeni yıla başladı. İlham veren serinin yeni yılda ilk konuğu Akademisyen ve Reklamcı Levent Erden oldu. Levent Erden, "Dönüşüm" konu başlığı ile sadece teknolojide değil sosyal yaşamda, kültürde, malzemede kısacası her alandaki dönüşümü 18.45 Konuşmaları’nda anlattı. Erden konuşması sırasında, son yıllarda hayatımıza kendi dinamiklerini kurarak giren yenilikler ve kendine yeni tanımlar bulan kavramları aktardı.

 

Hız kavramının hayatımızı değiştiren ve dönüşümü etkileyen en önemli adımlardan bir tanesi olduğunu söyleyen Levent Erden “21. Yüzyılda büyük verinin kişiselleştirilmesi gibi büyük bir durumla karşı karşıya kaldık. Bu da dönüşümün önemli bir parçası. Bununla birlikte yeni öğretiler kazandık; tekrar bütünsel bakışa dönmek zorundayız. Bütün yapıların çapraz, multidisipliner yapılara dönüşeceği ve çoklu yeteneklere sahip olan insanların bir şeyler yapabileceği döneme giriyoruz. Dönüşümün en önemli taraflarından bir tanesi de teknolojinin dönüşümü. Bu noktada artık paylaşılan şeyler hayati olacak ve bu nedenle insanların, şirketlerin, markaların hikayeye ihtiyacı var” diye ekledi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Serinin üçüncü bölümü 10 Ocak’ta izleyicilerle buluşacak- Tekirdağ Ak Haber
Next post Mülteci Çocuklar İçin Kapsayıcı Eğitime Doğru (TIEREF) Projesi tamamlandı ve çevrimiçi platform hizmete sunuldu- Tekirdağ Ak Haber