Her pazar günü müzikli çocuk tiyatrosu- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 19 Second

Axis İstanbul AVM’de ocak-nisan ayları boyunca her pazar günü sahnelenecek müzikli çocuk tiyatrosu 9 Ocak’ta başladı. 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde üç seans olarak minik ziyaretçilerle buluşacak temsiller, sevilen şarkılarla hem öğretici hem de keyifli bir yolculuğun kapılarını aralıyor.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM, aileler ve çocukları için dopdolu bir program hazırladı. Axis İstanbul AVM’de ocak-nisan ayları boyunca her pazar düzenlenecek birbirinden renkli müzikli çocuk oyunları, çocukları unutamayacakları bir eğlenceye davet ediyor. 

Pedagog desteğiyle

Sahneye taşınan temsiller çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlarken, aynı zamanda hayal dünyalarının sınırsızlığını keşfedecekleri eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Çocuklar okuduğu veya dinlediği hikâyelerdeki karakterler hakkında hayaller kurarak iyiyi ve kötüyü, doğruyu ve yanlışı ayırt etmeyi öğreniyor. Temsiller çocuklara, hayata dair farklı konularda yeni bilgiler öğretirken, onların kişisel gelişimlerine yardımcı oluyor.

13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde üç seanstan oluşan program kapsamında ilk temsil pedagog desteğiyle toplumda çocukların her an karşılaşabilecekleri ön yargı ve dışlanma sorunlarını elmalar üzerinden eğlenceli bir dille anlatan “Yeşil Elma; Gönül Alma” isimli müzikli çocuk tiyatrosuyla başladı. Her hafta farklı oyunların sergileneceği temsiller Axis İstanbul AVM 2. katındaki etkinlik alanında çocuklar ve ailelerini bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post ‘Şehrimi Çiziyorum Atölyesi’ 15 Ocak Cumartesi Trump Art Gallery’de- Tekirdağ Ak Haber
Next post Pendik Belediyesi’nin bir kuruluşu olan PENYAPSAN A.Ş., TOMRA’nın servis hizmetleri ile ambalaj atığı ayıklama operasyonlarını kesintisiz sürdürüyor – Tekirdağ Ak Haber