Gençlerin Abisi İbrahim’e Umut Oldu- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 44 Second

Ağrı Tutak'lı Erhan Öztürk, Türkiye Gençlik Vakfı olan TUGVA Menemen ilçe temsilciliğine atandı.

 

İzmir’in menemen ilçesine bağlı Doğa Köy'de yaşayan SMA hastası olan 17 yaşındaki İbrahim Yaman'a umut oldu.

 

İzmir’in Menemen ilçesinde ikametgah eden Ağrı Tutak’lı Hemşehrimiz Erhan Öztürk Türkiye’nin genç nesline hitap eden Türkiye Gençlik Vakfı olan TUGVA ilçe temsilciliğine atandı. İlçede sevilen genç başkan hayırlı olsun ziyaretleri kabulünden sonra, güçlü bir ekip kurarak ilçeye ve genç nesille hizmet etme doğrultusunda faaliyetlerine başladı.

 

İzmir’in menemen ilçesine bağlı doğa köyde yaşayan SMA hastası olan 17 yaşındaki İbrahim Yaman’ın hayali olan akülü sandalyeye kavuşmasına sebep oldu. Doğa Köy Muhtarı Nevim Sevinç ile TUGVA ilçe yönetimi ve yüksek istişare üyeleri ile beraber Doğa Köy’de İbrahim’e 17. yaş günü için hazırladıkları Fenerbahçeli pastası ile bir sürprizi daha gerçekleştirdiler. Başkan Öztürk yaptığı açıklamada, “Tek gayeleri geleceğimiz olan gençlerimize rehber olabilmektir, sma hastası ibrahim kardeşimizde bunlardan biri ümit ediyoruz ki tedavisi sonrası İbrahim'de bizler gibi TUGVA vakfının birer gönüllü neferi olacaktır. Bizleri yalnız bırakmayan hayırsever iş insanlarımızın katkıları için teşekkürlerimizi iletiyor, yer yüzünde iyiliğin hep galip geleceği bir yaşam dileğiyle” deyip sözlerini bitirdi.

 

Doğa Köy Muhtarı Nevim Sevinç ise “Öztürk ile yönetimine hem İbrahim'in ailesi hem Doğa Köy adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Efes Tarlası Yaşam Köyü’nde Su Çalıştayı Yapıldı- Tekirdağ Ak Haber
Next post Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC’nin yerli otomobili GÜNSEL’i ziyaret etti- Tekirdağ Ak Haber