Esra Ezmeci ilk kez okurlarıyla D&R’daki imza gününde buluşuyor- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 56 Second

Gerçekleştirdiği imza günlerinde sevilen yazarları okurlarla bir araya getiren D&R; Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’yi ağırlıyor. Ezmeci, “İz Bıraktığın Kadar Varsın” isimli yeni kitabını ilk kez D&R İstinyePark’taki imza gününde sevenleri için imzalıyor. 14 Kasım Pazar günü düzenlenecek imza günü etkinliği, saat 14.00’te başlayacak.

 

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, düzenlediği imza günlerinde edebiyat tutkunlarını hayranı oldukları yazarlarla buluşturuyor. Cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime; iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlattığı yeni kitabı “İz Bıraktığın Kadar Varsın”ı kitap tutkunlarının beğenisine sunan Esra Ezmeci, ilk kez D&R İstinyePark’ta gerçekleşecek imza gününde D&R’ın konuğu oluyor. Ezmeci’nin sevenleriyle bir araya geleceği etkinlik, 14 Kasım Pazar günü saat 14.00’te düzenlenecek.

 

Kitap hakkında

 

Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem ancak böyle yürür, bir kovandaki arıları ya da devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gereken kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlayan hünerli birkaç insan lazımdır. Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak… Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan, devrimci yollarını incelikle tarif ediyor. Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız… 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Yeni nesil kamu-startup iş birliği hayata geçti- Tekirdağ Ak Haber
Next post Türkiye’de ilk kez estetik morfoloji ve materyal dersi verildi!- Tekirdağ Ak Haber