Başkan Topaloğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi- Tekirdağ Ak Haber

Read Time:1 Minute, 24 Second
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’deki muhtarlarla bir araya geldi.
Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın, birim müdürleri ve muhtarlar katıldı.
 
Mahallelerdeki bazı ihtiyaçlar ve yapılması gerekenler ile ilgili Başkan Topaloğlu’ndan destek isteyen muhtarlar, Topaloğlu’nun bugüne kadar her zaman yanlarında olduğu için kendisine teşekkür etti.
 
Başkan Topaloğlu, muhtarların anlattığı park, alt ve üst yapı, köprü, asfalt gibi ana konularla ilgili yaşanan sıkıntıları tek tek not aldı.
 
Toplantıda konuşan Topaloğlu, pandemi nedeniyle herkesin zor günler geçirdiğini belirterek, vatandaşın sorunlarını dile getirmek için ilk ulaştıkları muhtarların da zor günler geçirdiğini söyledi.
 
Topaloğlu, pandemiyle yaşamaya alışmak zorunda olduklarını belirterek, pandemi sürecinde ilçedeki tüm kurumlara en fazla destek olan kurumun Kemer Belediyesi olduğunu kaydetti.
 
Pandemi olmasına rağmen halka hizmet etmeyi bırakmadıklarını ifade eden Topaloğlu, “Bana şu veya bu lazım diyen kimseyi geri çevirmedik. İhtiyaç sahibi olanlara her türlü desteği verdik. Önemli olan vatandaşı rahatlatabilmek.” dedi.
 
Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak her şeyi hesap ederek gittiklerine ancak önlerini göremediklerine değinerek, kurdaki dalgalanmalar nedeniyle alacak oldukları malzemeleri alamadıklarını ifade etti.
 
Başkan Topaloğlu’nun konuşmasının ardından belediye birim müdürleri muhtarların mahalleleriyle ilgili sorulara cevap verdi.
 
Muhtarlar, her mahalleye yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden dolayı Başkan Topaloğlu ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post Büyükşehir, Başiskele’de gıda üretim tesisi yapacak- Tekirdağ Ak Haber
Next post Sokak hayvanları için beslenme seferberliği- Tekirdağ Ak Haber